איזה רופא מרוויח הכי הרבה

רופא בוגר בית ספר לרפואה ומקבל רישיון ממלכתי לפני שהוא עובד במשרה מלאה. המומחיות שהם צוברים במהלך השכלתם עוזרת להם לבצע בחירה מכוונת לגבי האבחון והטיפול של המטופל.

הם גם עובדים במסגרות שונות, כמו בית חולים או משרד המרפאה שלהם, אבל המקצוע נותן לרופא אפשרויות רבות לחקור את מסלול הקריירה שלו. יש גם רופאים שמטפלים בחסרי ישע.

במאמר זה נדון באיזה רופא מרוויח הכי הרבה ונציג בפניכם רשימה של אלו שתוכלו להגיש בקשה אליהם היום.

מהן משרות הרופאים בעלות השכר הגבוה ביותר?

רופאים יכולים להתמחות בתחומים שונים הנוגעים לטיפול בחולים, והם צריכים להיות בעלי כישורי תקשורת ללא דופי כדי לקדם יחסים איכותיים עם המטופלים שלהם. המשרות בעלות השכר הגבוה ביותר בתחום זה מתייחסות למטפלים שעובדים בסביבה כירורגית, כגון מרדים ומנתח, או מומחים, כולל קרדיולוג או אורטופד.

קבוצת רופאים

19 משרות רופא בעלות שכר גבוה

1. רוקח

שכר ממוצע ארצי: 104,180 דולר לשנה

תפקידים ראשוניים: רוקח נותן תרופות למטופלים בהנחיית הרופא וממלא מרשמים מחדש לפי שיקול דעתם. הם גם מספקים עצות לחולים לגבי המינון שהם צריכים לקחת עבור התרופות שלהם ושומרים עליהם בבית המרקחת או בבית החולים שהם עובדים בהם.

2. רופא כף רגל

שכר ממוצע ארצי: 111,339 דולר לשנה

חובות ראשוניות: רופא פודיאטר מעניק טיפולים לרגליו של אדם ונוקט באמצעים אקטיביים לניטור והקלה על כאביו של המטופל. טיפולים מסוימים כוללים הסרת יבלות, כף רגל של אתלט ופציעות שנשמרו בזמן ספורט. הם גם נותנים טיפים למטופלים כיצד לטפל בכפות הרגליים ובנעליים הטובות ביותר ללבוש.

3. אופטומטריסט

שכר ממוצע ארצי: 119,386 דולר לשנה

תפקידים ראשוניים: אופטומטריסט הוא מומחה הבוחן את מבנה העין ומבצע אבחונים וטיפולים על סמך התבוננותם. הם יכולים לרשום תרופות, הליכים טיפוליים ועדשות, כמו גם לבצע הליכים כירורגיים ולהעריך את הראייה הנוכחית של המטופל.

4. רופא ראשוני

שכר ממוצע ארצי: 163,828 דולר לשנה

חובות ראשוניות: רופא ראשוני הוא איש הקשר הראשון לתת מענה לצרכיו הרפואיים של המטופל. הם מתבוננים בסימפטומים שנותנים המטופל, בודקים את גופו ומגיעים לאבחנה או מפנים אותם למומחה. הם יכולים לרשום תרופות שיכולות לעזור למטופל לנהל כאב ולטפל בסימפטומים שלו בהתאם למצבו.

5. רופא ילדים

שכר ממוצע ארצי: 179,775 דולר לשנה

תפקידים ראשוניים: רופא ילדים מפקח על בריאותם של ילדים שנכנסים לעיסוקם. הם בודקים את מצב בריאותו הפיזית, הנפשית והרגשית של הילד וממליצים על אמצעי מניעה לנקוט במחלות ומחלות. הם גם נותנים חיסונים, עונים על שאלות לגבי התזונה שלהם, יחד עם כתיבת הפניות למומחים בעת הצורך.

6. רופא מיילדות וגינקולוגיה

שכר ממוצע ארצי: 180,639 דולר לשנה

חובות ראשוניות: רופא מיילדות וגינקולוגיה, או OBGYN, דואג לצורכי בריאות הפוריות של האישה, כולל כשהן בלידה ויולדות את ילדה. הם מסננים מטופלים כדי לוודא שאמהות ותינוקות יכולים להיות חופשיים ממחלות ומבצעים ניתוחים אם מתעורר סיכון בריאותי גדול.

7. אונקולוג

שכר ממוצע ארצי: 188,554 דולר לשנה

חובות ראשוניות: אונקולוג אחראי לטיפול בסרטן עבור חולים כאשר הם מאובחנים. הם יכולים לעבוד בקרינה, רפואית או כירורגית, ולכן מטופל צריך לצפות לקיים אינטראקציה עם רופאים שונים במהלך האבחון שלו. כל סוג של אונקולוג יכול להסיר רקמות או לתת טיפולים שיכולים להגדיל את הסיכויים שלהם לטפל בסרטן.

8. רופא פנימי

שכר ממוצע ארצי: 194,477 דולר לשנה

תפקידים ראשוניים: רופא פנימי דומה לרופא ראשוני, אך ההבדל העיקרי הוא שהם עובדים רק עם מבוגרים במקום ילדים. הם נותנים אבחונים וטיפולים הקשורים לבריאותם הגופנית ומתמקדים בטיפול קצר מועד.

9. רופא שיניים

שכר ממוצע ארצי: 197,453 דולר לשנה

חובות ראשוניות: רופא שיניים מסיר חיידקים ועדויות לעששת מהשיניים. הם ממלאים חללים, מתקנים את יישור השיניים ומחליטים על השיטות המועדפות שעל המטופל לנקוט כדי לטפל בשיניים ובחניכיים. הם עושים צילומי רנטגן ומבצעים מדידות עבור מכשירים שהם עשויים להזדקק להם כדי ליישר מחדש את השיניים.

רופא לובש מעיל מעבדה

10. רופא רפואת משפחה

שכר ממוצע ארצי: 201,862 דולר לשנה

חובות ראשוניות: רופא רפואת משפחה, או רופא משפחה, יכול להיתפס כגרסה אישית של רופא ראשוני העוקב אחר מחזור החיים המלא של בריאותך. אפשרות זו טובה עבור מטופלים שרוצים מערכת יחסים מעמיקה עם הרופא שלהם, כדי שיוכלו לעקוב אחר הצעותיהם לגבי מה הטוב ביותר לבריאותם ולטפל במחלה מהם סבלו. בנוסף לפיזולים שנתיים, הם גם מסתכלים על מחלות כמו זיהומים או דלקת פרקים.

11. רופא דחוף

שכר ממוצע ארצי: 207,468 דולר לשנה

תפקידים ראשוניים: רופאי טיפול דחוף בודקים מטופלים עם צורך קריטי בטיפול רפואי. מטופלים עשויים לפנות למרפאה דחופה במקום לחדר מיון, בהתאם לחומרת מחלתם. מצבים מסוימים שרופא טיפול דחוף יכול לעזור למטופל בהם כוללים מחלות כמו שפעת, פריחות קשות או תאונה שהובילה לנפילה.

12. מנתח

שכר ממוצע ארצי: 216,944 דולר לשנה

תפקידים ראשוניים: מנתח משתמש בציוד רפואי מתקדם כדי לתקן עצמות, רקמות וחריגות גופניות אחרות שנגרמו עקב פציעה. הם מתעדים את ההיסטוריה הרפואית של המטופל, נותנים תרופות לטיפול בכאב של פציעה או הליך, ומציעים עצות תזונתיות שיכולות לעזור להם למנוע מצבים עתידיים.

13. רופא עור

שכר ממוצע ארצי: 229,467 דולר לשנה

תפקידים ראשוניים: רופא עור בוחן את בריאות העור, השיער והציפורניים של המטופל. הם מחפשים אקנה, כתמי שמש וחריגות עור אחרות שעלולות לדרוש טיפול. הם גם רושמים תרופות ומבצעים טיפולים כמו ניתוח לייזר או טיפול אולטרה סגול כדי לתת מענה למצבים ספציפיים.

14. אורטופד

שכר ממוצע ארצי: 229,779 דולר לשנה

תפקידים ראשוניים: אורטופד מתמקד בטיפולים בעצמות המטופל. הם בודקים מטופל כדי לקבוע אם עצמות שבורות או דורשים הליך נוסף כדי לתקן את האבחנה. מצבים מסוימים שאורטופד יכול לטפל בהם כוללים גידולי עצמות, כאבי גב ופציעות בקרסול.

15. אורולוג

שכר ממוצע ארצי: 230,433 דולר לשנה

חובות ראשוניות: אורולוג מטפל בבעיות הקשורות בדרכי השתן ויכול לטפל במצבים מסוימים כמו אבנים בכליות או זיהום בדרכי השתן (UTI). לאחר הבדיקה, הם יכולים להפנות מטופלים למומחה לטיפול באבנים בכליות, בעיות בבריאות מינית או אי פוריות להמשך ייעוץ.

16. נוירולוג

שכר ממוצע ארצי: 237,309 דולר לשנה

תפקידים ראשוניים: נוירולוג עובד אך ורק על מטופלים הזקוקים לטיפול במערכת העצבים שלהם. מערכות העצבים מאפשרות תנועות למוח, עמוד השדרה, העיניים והאוזניים. הם יכולים להריץ בדיקות ולספק אבחנה, אבל הם לא מבצעים פרוצדורות כירורגיות. עם זאת, הם יספקו טיפולים למצבים כמו כאבי ראש, התקפים ושבץ.

17. אורתודנט

שכר ממוצע ארצי: 259,163 דולר לשנה

תפקידים ראשוניים: אורתודנט יכול לבצע תיקונים בין השיניים ללסת. הם מסתכלים על השיניים כדי לקבל הצצה טובה יותר למצב הכללי של הפה אם יש צפיפות ואם יש לך מנשך יתר או מנשך יתר. הם מבצעים הליכים להכנסת ציוד כמו פלטה או מרחיב כדי לתקן את היישור ולתזמן בדיקות בהתאם.

18. רופא מרדים

שכר ממוצע ארצי: 328,526 דולר לשנה

תפקידים ראשוניים: רופא מרדים עובד במסגרת טרום ניתוחית בה הוא נותן הרדמה למטופלים לפני שהם עוברים ניתוח כך שהמטופל לא יכול להרגיש כאב במהלך ההליך. הם גם מייעצים את הדרך האופטימלית למטופלים לנהל את הכאב לאחר הניתוח ומתייעצים עם המנתחים לגבי עצותיהם. משך ההשפעה של כל הרדמה שונה זה מזה. כמה זמן אורכת הרדמה של רופא שיניים אינו זהה להרדמה של מנתח.

19. רופא קרדיולוגי

שכר ממוצע ארצי: 345,754 דולר לשנה

תפקידים ראשוניים: רופא קרדיולוגי [1] מאבחן ומטפל במצבים של הלב וכלי הדם. הם גם מדגימים אילו סוגי התנהגויות יכולים לסכן את הלב ומתארים מה אתה יכול לעשות כדי לשפר את חיוניות הלב שלך. הם מעריכים דפוסים בהיסטוריה הרפואית והמשפחתית של המטופל המובילים למצב ספציפי.

גבר מייעץ לרופא

סיכום

אז איזה רופא מרוויח הכי הרבה? מספר התמחויות רפואיות מציעות פוטנציאל השתכרות גבוה, אך בהתבסס על הרשימה שלנו, רופא קרדיולוגיה מרוויח הכי הרבה.

בעוד ששיקולים פיננסיים חשובים, רופאים שואפים צריכים לשקול גם את התשוקות והאינטרסים שלהם כדי להבטיח קריירה מספקת. על ידי בחינת התמחויות רפואיות שונות והבנת הגורמים השונים המשפיעים על השכר, אנשים יכולים לקבל החלטות מושכלות לגבי עתידם ברפואה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן